Hakkımızda » Fİ|ZET MEDYA » Dijital Ajans | Fizet Medya

Fi|ZET MEDYA neler yapar?


Firmanız için Logo Tasarımları, Kurumsal Kimlik, Reklam Hizmetleri, Dijital Tasarım, Dijital Reklam, Sosyal Medya Yönetimi, Web tasarım, geleneksel basılı broşür, ambalaj ve reklam grafik hizmetleri sağlamaktayız.

14

Yıllık Tecrübe

74

Tamamlanmış Proje

52

Mutlu Müşteri

6

Gün / Hafta


İş Sürecimiz

Projelerinizi değerlendirirken iş süreçleri hassasiyetle işletiyoruz
sizin ihtiyaçlarınızı gözünüzden görmeye gayret gösteriyoruz.Web Tasarımı:
Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.Bunun için firmanıza uygun tasarımları yapıyoruz

E-Ticaret :
Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

Sosyal Medya Danışmanlığı :
Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin v.b. sosyal medya hesaplarınız için; hesap Yönetimi, etkili görsel kampanyalar oluşturma, kullanıcı sayısı arttırma hizmetleri vermekteyiz

SEO & SEM (Google v.b. Arama Motorlarında İlk Sıralara Çıkma) :
Web sitenizin altyapısı ne olursa olsun, arama motorları için optimizasyon işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Hedeflediğiniz kelimeleri kısa süre içerisinde yakalayabilmekteyiz.

Metin Yazarlığı:
SEO odaklı içerik oluşturma hizmetimiz ile hem arama motoru görünürlüğünüz artar, hem de sosyal medya hesapalrınızda takipçilerinizin daha fazla dikkatini çekersiniz.

Google Reklam Kampanya Yönetimi

adwords reklamları aşağıdaki şekilde gösterilmektedir.

Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.

Arama Ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde

İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.

Google AdWords şunları sunar:

Daha fazla kontrol

İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer

Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Facebook, Instagram, Reklam Kampanya Yönetimi

Facebook ve Instagram için ilgi alanları, yaş aralıkları gibi etkili reklam kısıtlamaları ve bütçenin sağlıklı değerlendririlmesini sağlamaktayız

Kurumsal Kimlik

Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı Mango web tasarım ajansının partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir.


Bizi arayın +90 850 304 53 91

İstanbul Levent Dome Ofis
Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418
Kağıthane / İSTANBUL
Ar-ge Ofis
Fahri Kayahan Çilesiz Mh, Damla Sk. No:10/A, 44090
Yeşilyurt / MALATYA
info@fizetmedya.com
Ayrıca bize aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz

WhatsApp chat