E-Ticaret Paketleri » Fİ|ZET MEDYA

E-Ticaret Paketlerimiz

E-ticaret sektöründe yenilikleri takip eden yapımız ile yüzlerce önemli markaya e-ticaret altyapı hizmeti vermekteyiz..

% 100 yenilikçi anlayışı ile mobil uyumlu (responsive), son teknoloji seo alt yapısını destekleyen, içinde birçok ödeme yöntemini barındıran, kolaylaştırılmış ve gelişmiş arayüze sahip altyapımız ile sürekli gelişmekte olan e-ticaret sektöründe müşterilerimize e-ticaret çözümleri sunmaktayız. En iyi hizmet ve profesyonel destek anlayışını hedeflediğimiz ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin tüm isteklerine karşılık vermekteyiz.

Bize katılarak yenilikçi alt yapımız ve deneyimli ekimizle birlikte e-ticaretin tadını çıkartın.

Biz Hazırız , Peki ya Siz ?

E-İHRACAT İLE SINIRLARI AŞIN !
E-İhracat ; Tüm Dünya’ya ürünlerinizi satmanın en kolay yolu…

Bölge desteği ile ziyaretçilerinizin bulundukları ülkeleri otomatik olarak tespit edebilir ya da seçenek olarak sunabilirsiniz.
Bölge bazında dil, ürün fiyatı, para birimi, kargo seçenekleri ve ödeme yöntemleri tanımlayabilirsiniz.
Tek bir panel üzerinden farklı ülkelere, farklı kurgularla satış yapabilirsiniz.
ÇOKLU DİL : Sitenize kolayca yeni dil seçenekleri ekleyebilir ve hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. Dilerseniz ziyaretçileriniz kullandıkları dile otomatik olarak yönlendirilirler.
ÇOKLU PARA BİRİMİ: Bölge desteği ile ziyaretçilerinizin hangi para birimi ile ürün fiyatlarını göreceğini ve alışveriş yapacağını belirleyebilirsiniz.
BÖLGE BAZINDA FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ: Ürünlerinizi bölgelere göre farklı fiyatlarla satışa çıkartabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Aşağıdaki paketlerimizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçin

WhatsApp chat